Ramazan Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni Yapıldı
08 Ağustos 2013 / Perşembe
Bu haber 12063 kez okundu

Kızılcahamam'da Ramazan Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Ramazan Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Her Bayram olduğu gibi bu bayramda ramazan bayramı bayramlaşma töreni bayramın birinci günü 08.08.2013 tarihinde Yabanabat Kültür Merkezi Sultan Süleyman Düğün Salonunda saat 11:00’de yapıldı.

Resmi bayramlaşma törenine CHP Bölge Milletvekili İzzet Çetin,  İlçe kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yüce, Cumhuriyet Baş Savcısı Hamza Kul, Belediye Meclis Üyeleri ,MHP Ankara İl BaşkanYardımcısı Tahir Taşkın, İl genel Meclis Üyeleri Siyasi Parti Teşkilatları, Çeltikçi Belediye Başkanı Hidayet Demirhan, Eski Belediye Başkanlarından Esen Ali Sezen, Adem Özbekler, Sivil Toplum kuruluşları, Dernekler, Kamu Kurum ve Kuruluşların Mülki ve İdari Amirleri, Esnaflar ve Kızılcahamamlılar katıldı.

Ramazan Bayramı Resmi Bayramlaşma töreni saat 11’de Sultan Süleyman Düğün salonunda bayramlaşma  töreninde konusma yapan CHP Ankara Milletvekili İzzet Çetin, Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal ve  günün anlam ve önemini belirten birer konuşma yaptılar.

Bayramlaşma töreni Sultan Süleyman Düğün Salonun’un ardından Sırayla İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Huzuru evi ziyareti gerçekleşti.

Anahtar kelimeler: Kızılcahamam'da Ramazan Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Yorum yazmak için bu alanı kullanabilirsiniz.
Yorum yazarken lütfen aşağıda yazılan uyarıları göz önünde bulundurunuz.
  • İLGİLİ HABERLER
  • Kayıtlı 703 haber bulunmaktadır.
K.Hamam
TRAKTÖR EKİPMANLARI ALACAK KÖYLÜLERİMİZİN DİKKATİNE
K.Hamam
JEOTERMALLİ ISINMA 1 EKİMDE BAŞLIYOR
YAZARLARTümü
Evrensel İletişim
Maden Kundura
YORUMLANANLARTümü
ÇOK OKUNANLARTümü
SOSYAL MEDYA
EDİTÖR'ÜN SEÇTİKLERİTümü
ÖZEL HABERLERTümü
ANKET
  • Yeni sitemiz hakkında düşünceleriniz nelerdir.?